Ma egy jobb csapattal szemben maradtunk alul

MLSZ Regionális U17 Közép-Dél felsőház, 2. forduló

Dunaharaszti, 2024. március 2. 10:00 óra

Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, az első 20 percben 2-3 komoly lehetőséget alakítottunk ki, de  kihasználatlanul hagytuk. Ezután viszont fordult a mérkőzés képe, egyre kevésbé tudtuk megtartani a labdákat, amikor már azt hittük, megússzuk a hazaiak nyomását, belehibáztunk hátul és ezért sajnos 1-0-s eredménnyel fordultunk. A második félidőben szintén csak egy 20 perces periódusunk volt, de ebben sem sikerült gólt szereznünk, majd a végén újra hibáztunk hátul, és ezt ismét kihasználta ellenfelünk. A múlt heti agresszivitásunkból ma kevesebb volt, ezért több párharcot vesztettünk, illetve ennél sokkal többet kell kapura lőnünk. Összességében ma a jobb csapat győzött, gratulálunk nekik, de idén még kétszer találkozunk.

Dunaharaszti MTK – Szent István SE 2-0 (1-0)

Oláh B. L. – Bódi B., Czentnár L., Németh L., Karacs Zs. B., Csabai L., Kovács Á. (Szeredi Á.), Dénes Á. T. (Székely D. G.), Daróczi T., Koncz S. M. (Hollósvölgyi Á. M.), Laslau R. I. (Takács B. Á.)

Cserék: Szabó K. R., Bui D. T., Arrasz B.

Gólszerzők: Tölcsér H. 41. p., Németh D. K. 80. p.